Nabídka KANTEL / GUSLI prodej

Následující videa/fotky jsou informační, protože každý MODEL je tvořen z jiného typu a tvaru dřeva.

Vybírejte srdcem skrze vrozenou intuici. Vždy Vás seznámíme s konkrétním originálem dle Vašeho přání.

Vidíte a slyšíte vzorovou (ilustrační ) ukázku. Tento konkrétní nástroj má již svoji majitelku. Rádi pro Vás stvoříme nový, který bude mít podobné vlastnosti, tvar a druh dřeva.

Dlabaná kantele = gusli 13 strunná Swaraj model VODNÁŘ

cca 52 x  27,5 x 5,5 (masiv 3) cm x 1,9 kg, s měkčím hlubším souzvukem, dlouhým dozvukem a zdvojeným základním tónem G. Lze jednoduše přeladit také do A moll také v pentatonickém ladění.

Jedná se o dřevo ovocné pravděpodobně ze stromu lásky, poznání dobra a zla, symbol dokonalosti. Pomáhá trpícím též při pocitech nečistoty a hanby. Stimuluje harmonii a vnitřní očištění. Ženský princip, plodnost, dlouhověkost, posiluje nervovou soustavu, srdce a trávení.

Vidíte a slyšíte vzorovou (ilustrační ) ukázku.

Nejmenší dlabaná 7 strunná kantele = gusli Swaraj model MINI Delfín 

cca 12,5 x 6-8 x 41-43 cm, 0.5 kg v základní pentatonické tónině G dur.. Lze jednoduše přeladit také do A moll. Jedná se o základní dřevo hudebních nástrojů z Javoru s prokresleným zvukem houslí.

Tento konkrétní kus má již svého majitele. Rádi pro Vás stvoříme nový, který bude mít podobné vlastnosti, tvar a druh dřeva.

Vidíte a slyšíte vzorovou (ilustrační ) ukázku.

Dlabaná kantele = gusli 12 strunná Swaraj model OVAL

cca 46 x  25 x 5,5-7,5 (masiv 3-5) cm x 1,5-1,7 kg, v základní pentatonické tónině G dur. Lze jednoduše přeladit také do A moll.

Jedná se o základní dřevo hudebních nástrojů z Javoru s prokresleným zvukem houslí s nečekaně dlouhým dozvukem. Ve zcela přírodní úpravě bez šelaku, jen s napuštěným olejem

Tento konkrétní kus má již svého majitele. Rádi pro Vás stvoříme nový, který bude mít podobné vlastnosti, tvar a druh dřeva.