„Teambuilding“ pro tmelení, podporu či aktivaci kolektivů

2 až 8 hodinové zážitkové, tvůrčí dílny a prožitkové semináře či vícedenní harmonizace profesních skupin

Od roku 2006 pracujeme ve školních a sociálních zařízeních, pořádáme semináře pro různorodé skupiny rodinného i firemního charakteru.

Vedeme účastníky našich kurzů a školení k načerpání sil, psychohygieně, vědomé relaxaci, rozvinutí tvořivosti a utříbení vědomostí.

Díky živé hudební produkci s prvky MT aktivujeme celkově naše tělo a mysl, včetně nejstarších tzv. podkorových center mozku.

Naše programy HARMONITY mají propracovaný teambuildingový efekt a zároveň mají silný posilující a ozdravný účinek na jednotlivé účastníky na tělesné i psychické úrovni.

Programy jsou založeny na interakci a rozvoji osobitých hudebně pohybových či manuálních dovedností.

Zaměřujeme se především na:

  1. Zážitkové dílny pro uvolnění a utříbení načerpaných vědomostí vstupujeme v rámci již probíhajících cizích seminářů vědomostního charakteru či pořádáme zcela samostatné večery na daná témata.
  2. Prožitkové semináře, kde se zaměřujeme cíleně na souhru kolektivu, doplnění energie a rozvoj sociálně emoční inteligence pomocí přirozených tónů, vůní a barev.
  3. Tvůrčí dílny, kde vlastníma rukama v rámci kolektivu vytváříme společně uklidňující a stimulující přirozeně ladící a hrající antroposofické hudební nástroje, které zůstávají i po skončení v rukách zhotovitelů.
  4. Živá hudební vystoupení pro harmonizaci, podporu a vyladění léčivou hudbou s širokým spektrem alikvotních tónů, které dokáží vyvolat vznešenost původních obřadů a jsou spojením meditace s ohněm života. 
  5. Relaxační masáže s živou hudbou jsou zcela originálním propojením přímého působení vibrací přírodních nástrojů a různých druhů masáží dle přání objednavatele.

Pokud vás nabídka oslovuje, rádi se s vámi setkáme osobně přímo ve vašem prostředí nebo na místech našich aktivit.

Reference:

  • Česká cesta s.r.o. – Michal Macek, produkční, ​+420 734 447 013, michal.macek@ceskacesta.cz, www.ceskacesta.cz
  • EKOZAHRADY – Jaroslav Svoboda: majitel, M: +420 733 213 722 – j.svoboda@ekozahrady.com, www.ekozahrady.com
  • Ma Prem Sugandho: E-mail: inner-alchemy@sugandho.com, v ČR Gaia Kamila Klapková: Tel.: +420 608 026 443, E-mail.: inner-alchemy@sugandho.cz, www.sugandho.cz
  • Bc. Jana Hegerová – ředitelka Mš Masná, + 420 / 222 311 538, www.msmasna.cz

Poděkování:

“ Reference k vašemu programu: Prožitková muzikoterapie pro zaměstnance koncipovaný jako teambuilding vřele doporučuji všem, kteří ještě váhají, zda se tato metoda dá použít i ve školkách. Petr s Aditi nám nabídli program, ve kterém jsme si mohly zkusit hru na různé typy rytmických nástrojů, prožít si působení přírodních vůní, zkusit si zajímavou relaxační techniku a tím vším nás propojily barvy a zajímavé povídání o všech těchto oborech. Formou neverbálních her s nástroji jsme se dozvěděly jak si stojí náš kolektiv a jaká je úroveň naší spolupráce v týmu. Tento program nás před začátkem školního roku více propojil jako
kolektiv, podařilo se nám zapojit nové kolegyně a také jsme si prožily,  jak se třeba cítí  děti, když s nimi pracujeme v kolektivu a jak si může třeba i dospělá žena užívat radosti jen tak sama pro sebe a na chvíli se vrátit do bezstarostných  let. Děkuji Aditi a Petrovi jménem teamu Mateřské školky Masná a přeji hodně úspěchů. Bc. Jana Hegerová, ředitelka MŠ Masná, 6. 9. 2012 „.

“ Dobrý den p. Broniš, také děkuji za velmi hezké odpoledne. Mezi ženami byla velká spokojenost z vašeho příjemného a nenásilného představení prožitkové muzikoterapie. Je úžasné, jak dokážete šířit klid a pohodu. Hanka Teplíková, 14.6.17 „

Další informace na téma kolektivního sjednocení metodou FyMuSti najdete také na odkazu: http://harmonity.nolimit.cz