Vítejte na cestě Živé HUDEBNOSTI a MUZIKO terapie/filetiky prožitkem

kde nás zvuk přírodních vibrací a tvůrčí proces propojuje s vnitřní energií našich pocitů a otevírá prostor k uvolnění a obnově potlačených vlastních vrozených sil.

Pomocí přirozených hudebních nástrojů a projevů těla obohacujeme život uvolněním v sebevyjádření a radostí z přijetí, které jsou v dnešní době stále více potřebné.

Obrodili jsme jedinečný způsob, jak každou lidskou bytost zapojit do hudebního vyjádření v prožitku svých vlastních možností, schopnosti a vědomostních znalostí.

Každý je pro nás jedinečný, neboť má svůj vlastní rytmus (srdeční tep), melodii (cit), harmonii (hlas) a naladění (duši).

Provázíme odbornou i laickou veřejnost všech věkových kategorií dílnami a hudebními pořady interaktivně aktivním přístupem v přítomném okamžiku.

Pořádáme semináře pro ty, co chtějí poznat či prohloubit své dovednosti v oboru přirozeně laděných a hrajících zdraví prospěšných (léčivých) nástrojů.

Pod naším vedením si lidské bytosti vyrábějí např. kantele, gusli a píšťaly zvané koncovky.

Máme radost, že naše programy se líbí a jsou přínosem jak pro děti tak dospělé. A snad právě proto, vždy hledáme společnou cestu k uskutečnění.